• 0

04 Mart 2014, 19:09 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

ULUPINAR, ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ;NÜ AĞIRLADI;

ULUPINAR, ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ;NÜ AĞIRLADI;

Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Öztürk, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar;ı Türkiye Büyük Millet Meclis;inde ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

            Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Zonguldak iline yapmış olduğu hizmetler ve bunun yanı sıra devam eden projeler hakkında bilgi veren Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Hasan Öztürk, 2013 yılında yapılan çalışmalar hakkında da bilgi aktardı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın son 12 yılda AK Parti iktidarında 87,5 milyon TL ‘lik yatırım gerçekleştirilmiştir. Zonguldak’ın her bir noktasında gerek altyapı gerek üst yapı hizmetleri için yaşanabilir Zonguldak için hizmetlerimize devam edilmektedir. Zonguldak’ta 2002 yılında 3 adet atık su arıtma tesis sayısını 6 ‘ ya çıkartarak. Karadeniz’imizi maviliğini koruyan bir anlayışla devam etmekteyiz. Yerel Yönetimlerde çevre kirliliğin önlenmesi adına son 12 yılda 8 Milyon TL ödenek aktarılmıştır. Ödenekler ile birlikte 21 adet çöp kamyonu hibe edilmiştir. Zonguldak genelinde toplam olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sayısız hizmetler ve ödenekleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Bununla birlikte Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün Anıt Ağaçlar, Sit Alanları, birçok projenin Yapı Denetim Faaliyetleri ile birlikte, Kentsel Dönüşüm Projeleri ile ilgili ça çalışmaları devam etmektedir.
            Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ziyaret ile yaptığı açıklamasında: “Sayın Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Öztürk’ün ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler her alanda en iyi hizmetleri alabilmek ve Zonguldak’a kazandırabilmek adına çalışmaktayız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız bunlardan sadece bir tanesidir. Bunların devamı niteliğindeki her türlü çalışmaların takipçisi olacağız.” dedi.

 

 

 
RECEP TUFAN tarafından yazılan bu haber, 1739 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Camiler doldu
Camiler doldu
Ramazan ayının habercisi olarak kabul edilen Berat Kandili, Alaplı Merkez Cami'sinde Kur'an-ı Kerim tilaveti, mevlit ve dualarla idrak edildi.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock