• 0

31 Aralık 2013, 09:40 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, yayınladığı yeni yıl mesajın da yeni umutlarla karşılayacağımız 2014 yılının, milletimiz için istikrarlı, başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olmasını diledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar yaptığı açıklama da;”Geride bıraktığımız 2013 yılı, ülkemiz ve dünya açısından önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl olmuştur. Türkiye, yurttaşlarının temel hak ve özgürlüklerini geliştirmek doğrultusunda köklü adımlar atarak, çağdaş dünyayla bütünleşme sürecinde de önemli ilerlemeler sağlamıştır. AK Parti olarak, bir yandan demokrasi, insan hakları ve hukuk devleti alanlarındaki gelişmeyi tamamlamak için gerekli adımlar atarken, diğer yandan da ekonomimizin istikrarlı, büyüyen, üreten, istihdam yaratan bir yapıya kavuşturulmaya çalışıyoruz. Daha gelişmiş, kalkınmış ve müreffeh bir Türkiye’de yaşamak hepimizin ortak dileğidir. Milletçe birbirimizi sevmemiz, birbirimize kardeşçe yaklaşmamız, dayanışma içinde olmamız, görevimizi, işimizi daha iyi yapmamız, çok çalışmamız halinde güçlü, ileri ve mutlu bir Türkiye hedefine daha kolay ulaşacağımıza inanıyorum. 2014 yılı içinde yine yoğun bir çalışma programı uygulayarak, Zonguldaklı hemşerilerimize layık olduğu hizmetleri sunacağız. 2014 yılında da ilimizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Şehrimizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir. Her takvim yılı yeni bir başlangıçtır. Yeni takvim yılının insanlık âlemine, İslam âlemine Zonguldak’a, milletimize, ülkemize, barış, kardeşlik, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini Yüce Allah’tan temenni ederken yeni yılın Zonguldak’ın hizmet ve yatırımlardan daha fazla pay aldığı bir yıl olarak geçmesini diliyorum. 2014 yılının ilimize, ülkemize ve Dünya’ya barış ve esenlik, tüm insanlara başarı, sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum
RECEP TUFAN tarafından yazılan bu haber, 1386 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Alaplı'da ikinci Yaman dönemi mi?
Alaplı'da ikinci Yaman dönemi mi?
Alaplı'da ikinci Yaman dönemi mi?

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : ALBİL BİLGİSAYAR MERKEZ MAH. DERE SOK. NO:6 ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :372 3781036
Faks : 372 3785676
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock