• 0

30 Aralık 2013, 19:18 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

ZONGULDAK ZİRAAT ODALARINI AĞIRLADIK

ZONGULDAK ZİRAAT ODALARINI AĞIRLADIK

Zonguldak Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan KABARIK, Ereğli Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil PULAT, Alaplı Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref TÜRKOĞLUVE ve Gökçebey Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi PAZARCI, AK Parti Zonguldak Milletvekili Sayın Prof. Dr. Ercan CANDAN’ı TBMM’de ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zonguldak Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan KABARIK, Ereğli Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil PULAT, Yönetim Kurulu Üyesi Zafer YALMAN ve Hüseyin AKSOY, Ziraat Odası Meclis Başkanı Tecettin KESKİN ve Ziraat Odası Meclis Başkan Yrd. Zafer YALMAN, Alaplı Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref TÜRKOĞLUVE ve Gökçebey Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi PAZARCI, AK Parti Zonguldak Milletvekili Sayın Prof. Dr. Ercan CANDAN’ı TBMM’de ziyaret ettiler. Heyet Vekilimize, Zonguldak ve ilçelerindeki zirai ve tarım alanındaki faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Çiftçilerimizin bazı sıkıntıları ve 2B arazileri uygulamaları hakkında karşılıklı görüş alışverişi yapıldı. Vekilimiz de çiftçilerimizin her zaman yanlarında olduklarını ve sıkıntılarını giderme adına gerekeni yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini bildirdiler. Prof.Dr. Ercan CANDAN AK Parti Zonguldak Milletvekili Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Sözcüsü Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Üyesi Asya Parlamenter Asamblesi Komisyonu Üyesi Türkiye-Gambiya Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı
RECEP TUFAN tarafından yazılan bu haber, 1507 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Güçbir jeneratör çalışanlarından Uzun'a ziyaret
Güçbir jeneratör çalışanlarından Uzun'a ziyaret
Güçbir jeneratör çalışanlarından Uzun'a ziyaret

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : ALBİL BİLGİSAYAR MERKEZ MAH. DERE SOK. NO:6 ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :372 3781036
Faks : 372 3785676
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock