• 0

27 Ağustos 2012, 13:40 - Anasayfa // Haberi yazdır

TTNET'e 10 ÖDÜL BİRDEN

TTNET'e 10 ÖDÜL BİRDEN

TTNET, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awardsda 1 altın, 3 gümüş ve 6 bronz ödül olmak üzere 10 ödüle birden layık bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
TTNET’e, Stevie Awards’dan
10 ödül birden geldi
TTNET, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards’da 1 altın, 3 gümüş ve 6 bronz ödül olmak üzere 10 ödüle birden layık bulundu. “Yılın en iyi ürün ve servisi” kategorisinde üç ayrı ödüle değer görülen TTNET, “yenilikçi şirket”, “inovasyon”, “iletişim ve halkla ilişkiler kampanyası”, “tüketici reklam kampanyası, kurumsal sosyal sorumluluk programı” ve “tüketici pazarlama kampanyası” kategorilerinde de ödül kazandı. TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, telekomünikasyon dalında “yılın yöneticisi” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, ABD’nin en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie International Business Awards 2012’ye, kazandığı 10 ödülle damgasını vurdu. TTNET’e altın ödülünü getiren ise “yılın en iyi ürün ya da servisi” seçilen TTNET’in dijital oyun platformu “Playstore” oldu. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen organizasyonda, TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz da “telekomünikasyon dalında yılın yöneticisi” kategorisinde gümüş ödüle layık bulundu.
50 ülkeden, 3.200 başvurunun yapıldığı Stevie International Business Awards Ödülleri’nde TTNET, kurum yönetimi, hizmetleri ve servisleriyle 1 altın, 3 gümüş ve 6 bronz ödül kazandı. İş dünyasından profesyonellerin kullandığı oylar, çeşitli ülkelerden 300 kişilik bir jüri tarafından değerlendirildi. Türkiye, Altın Stevie Ödülü sıralamasına göre ABD ve Güney Kore'nin ardından en başarılı üçüncü ülke oldu.
Ödül töreni, 15 Ekim 2012 tarihinde Seul, Güney Kore'de, Ritz Carlton Otel’de yapılacak.
TTNET’in Stevie Awards’dan kazandığı ödüllerin dağılımı şu şekilde:
 


Altın Stevie
TTNET’in dijital oyun platformu Playstore: Yılın En İyi Yeni Ürün ya da Servisi – Medya ve Eğlence
 
Gümüş Stevie
TTNET: Yılın Yenilikçi Şirketi- Orta Doğu ve Afrika Bölgesi
TTNET: İnovatif Şirket
Tahsin Yılmaz: Telekomünikasyon Sektöründe Yılın Yöneticisi
 
Bronz Stevie
 
TTNET Pratik Çözüm: Yılın En İyi Ürün ya da Servisi- Tüketici Ürünleri
TTNET SEP Programı: Yılın En İyi Ürün ya da Servisi-Telekomünikasyon-Servis
Türkiye’de İnternet’in 19. Yıldönümü: Sosyal Medya Odaklı Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası
Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek: Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı- Orta Doğu ve Afrika Bölgesi
Yalın İnternet: Yılın Tüketici Reklam Kampanyası
Yalın İnternet: Yılın Tüketici Pazarlama Kampanyası
 
TTNET geçen yıl da 8 ödüle layık bulunmuştu
 
TTNET, 2011 Stevie organizasyonunda da 8 ödül almıştı. Tivibu platformu ile iletişim ve pazarlama kampanyası kategorilerinde iki ödül alan TTNET, TTNET Müzik ile yılın en iyi yeni ürünü ketegorisinde, TTNET Destek hizmeti sosyal medya odaklı iletişim/halkla ilişkiler kampanyası kategorisinde ve ayrıca Avrupa’nın en hızlı büyüyen firması kategorisinde ve Ortadoğu’nun en hızlı büyüyen firması kategorisinde, müşteri hizmetlerinde “en iyi teknoloji kullanımı” dalında “TTNET ADSL İlk Yardım Servisi”, “En İyi IVR ve Web Servis Çözümü” kulvarında ise “TTNET IVR (Sesli Yanıt Sistemi) Çözümleri” olmak üzere 8 ödülün sahibi olmuştu.
 
TTNET Hakkında
2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sunan TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi,  fiber internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTNET; Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri, TTNET Alo markası ile de bireysel müşterileri için sabit telefon erişimi sunmaktadır. TTNET ayrıca; sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'i de Türkiye’de uygulamaya başlayarak bir ilke imza atmıştır.
İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik ve dijital oyun platformu Playstore bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve servisi kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.
Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.  www.ttnet.com.tr
 
Bilgi İçin:
MESE İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI
Tanyel Yılmaz
0212 245 33 23
 
 
 
Yasin ÖREN tarafından yazılan bu haber, 2182 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Camiler doldu
Camiler doldu
Ramazan ayının habercisi olarak kabul edilen Berat Kandili, Alaplı Merkez Cami'sinde Kur'an-ı Kerim tilaveti, mevlit ve dualarla idrak edildi.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock