• 0

23 Ocak 2020, 22:56 - Anasayfa // ALAPLI Haberi yazdır

Üniversitemiz Dış Paydaşları ile Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Dış Paydaşları ile Bir Araya Geldi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Kalite Komisyonu yıllık dış paydaş toplantılarını bu yıl 20-21-22 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Kalite Komisyonu yıllık dış paydaş toplantılarını bu yıl 20-21-22 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdi. Kalite Komisyonu Başkanı olarak Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı'nın açılışını yaptığı toplantılara çeşitli kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, odalar ve özel firma temsilcileri katıldı. Toplantıda Üniversitemizin dış paydaşlarla etkileşimi ve Zonguldak'a sosyo-ekonomik katkıları ele alındı. Üniversitemizin paydaşları ile işbirliği düzeyi ve bu işbirliğinin artırılması yönünde görüş alışverişinde bulunuldu. Üç gün süren toplantılara Zonguldak Valiliği, Zonguldak Belediye Başkanlığı, Kozlu Belediye Başkanlığı, İl Müftülüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ereğli Demir Çelik Sanayi A.Ş., Çanakçılar Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tat Metal Çelik Sanayi A.Ş. ve MFA Maske Sanayii temsilcileri katıldı. Toplantıların ilk bölümünde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin her yıl düzenli olarak uyguladığı dış paydaş memnuniyet anketi sonuçlarının özetlenmesinin ardından Üniversitemiz Kamu-Üniversite-Sanayii İşbirliği (KÜSİ) temsilcisi ve Zonguldak Teknopark Genel Müdürlüğü yönetimi tarafından birer bilgilendirme sunumu yapıldı. Üniversitemizin paydaşları ile etkileşiminin kalitesinin artırılması ve pek çok alanda halen devam etmekte olan işbirliklerinin kapsamının genişletilmesi konularında istişarelerin yapıldığı toplantılarda farklı statülerdeki paydaş grupları ile düzenli olarak bir araya gelinmesi ve Üniversitemizin paydaşları ile etkin olarak yürüttüğü işbirliklerinin bir adım öteye taşınması kararları alındı. Toplantılar sonrasında bir açıklama yapan Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı, kalite odaklı büyümesini hızlı ve kararlı bir biçimde sürdüren Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin dış paydaşlarının görüş ve önerilerine her zaman önem verdiğini belirtti. Dış paydaşlarımızın Üniversitemiz ile ilgili görüş ve önerilerinin kurumumuzun kalite kültürüne değerli katkılar sunduğunu ifade eden Rektörümüz, dış paydaşlarımızla ilişki ve işbirliklerinin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantılarda alınan kararlar ve yapılan değerlendirmeler doğrultusunda gerekli iyileştirmelerin hızlı bir şekilde yapılacağını vurguladı. Bu toplantıların üniversitemiz ve şehrimiz için oldukça verimli geçtiğini belirten Rektörümüz, katkılarından dolayı tüm paydaşlarımıza teşekkürlerini iletti.
RECEP TUFAN tarafından yazılan bu haber, 1104 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALAPLI Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İYİ PARTİ ALAPLI'DA KONGRE HEYECANI
İYİ PARTİ ALAPLI'DA KONGRE HEYECANI
İYİ Parti Alaplı İlçe Başkanlığının 2. Olağan Genel Kurulunu Pazar günü gerçekleştireceği bildirildi.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.055 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock