• 0

19 Eylül 2019, 10:02 - Anasayfa // ALAPLI Haberi yazdır

MUHTAR YILMAZ VE TUFANDAN UÇAR'a TEŞEKKÜR

MUHTAR YILMAZ VE TUFANDAN UÇAR'a TEŞEKKÜR

Küçükkaymaz Muhtar'ı İbrahim Yılmaz ve Hasanlı Köyü Muhtar'ı Recep Tufan Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar'a Teşekkür ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Küçükkaymaz Köyü Muhtar'ı İbrahim Yılmaz ve Hasanlı Köyü Muhtar'ı Recep Tufan Küçükkaymaz İlk ve Ortaokulunu Ziyaretlerinden dolayı Zonguldak Milletvekili Sayın Hamdi Uçar ve Beraberinde Ak Parti Alaplı İlçe Başkan'ı Sayın Mustafa Yavuz,Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mustafa Sevim ve Ak Parti Alaplı İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Temel Uslu'ya Okulu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler. Muhtarlar Yılmaz ve Tufan Okulun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ettiler,muhtarlar Okulumuz ilçe genelinde Fiziki yapısı ve genel Bahçe kullanımı olarak ilçede ilklerde dediler. Muhtarlar ayrıca Okul Müdürümüz Sayın Serdar Özkan Hocamızada teşekkür ederiz dediler,Müdürümüz ve Öğretmenlerimiz gayretli,Öğretmen sıkıntımız yok,Okuklumnuzun Arka Bahçesinde Açık Bahçe kurmak için tüm hazırlıkalrı tamamlayan bu sezon bahçe bitkileri ekimine başlanılacak,Ayrıca Bez dokuma Atölyesinde Orta Okul Kız Öğrencilerimiz El tezgahında ANANESİNİN,BABANNESİNİN Unutulmaya yüz tutmuş yöresel bezini dokuyarak Teknoloji dersi görmüş olacaklar, bu uygulama Bölgemizde ilk olacak,Çevre Okullarımızın Ortaokul kısımlarında okuyan Kız Öğrencilerininde Okulumuzun Atölyesinde Teknoloji dersi olarak Yöresel Bez dokumak için Müsait olan atölyemize çevre okullarıda bekliyoruz dediler. Ayrıca Budönem Proje Okulu İmam hatip okuluna ve spor lisesine öğrencilerimiz kazandı, çeşitli şiir yarışmalarında ilçe birincisi ve ikincisi çıkardık,Birde İl birinciliğimiz var dediler. Muhtarlar Okul Müdürü ve Tüm Öğretmenlere teşekkür ederek,Süpriz girişimlerde bulunacaklarını Eğitimin kalitesinin artması,ilçe bazında Tüm yarışmalara katılmak için Yeniköy,Küçükkaymaz ve Hasanlı köyü Muhtaralrı olarak her türlü maddi ve manevi desteği vereceklerini ifade ederek, Başta Sayın Miletvekilimiz ve İlçe Başkanı,İl yönetim kurulu üyesi,İl genel meclisi üyesi olarak Okulumuzu ziyaretleri bizlere güç katmıştır,şeref vermiştir ziyaretlerinden dolayı Heyete tekrar teşekkür ederiz dediler.
RECEP TUFAN tarafından yazılan bu haber, 280 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALAPLI Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Kaymakam Yılmaz, beklenen açıklamayı yaptı.
Kaymakam Yılmaz, beklenen açıklamayı yaptı.
Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Alaplı İlçesinde eğitim için alınan kararlarda amaçlarının sadece öğrencilerin eğitim kalitesini artırmak olduğunu belirtti.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock