• 0

05 Eylül 2019, 11:48 - Anasayfa // ALAPLI Haberi yazdır

MECLİSTEN TEKİN'E BORÇLANMA YETKİSİ

MECLİSTEN TEKİN'E BORÇLANMA YETKİSİ

Alaplı Belediye Meclisi oy birliği ile Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e özel bankalardan 2 Milyon TL borçlanma yetkisi verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Alaplı Belediye Meclisi oy birliği ile Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e özel bankalardan 2 Milyon TL borçlanma yetkisi verdi.

Gündemine yer alan İşçilerin ihbar ve kıdem tazminatları ile yatırım ve cari harcamalarda kullanılmak üzere kredi alınması maddesini görüşmek amacıyla Eylül ayı olağan toplantısını gerçekleştiren belediye meclisinde belediye birimleri içinde şeflik kadrosu açılması konusu da gündem maddeleri içine alındı.

Yapılan görüşmeler neticesinde her iki maddede AK Parti ve CHP’li Belediye Meclis Üyelerinin oyları ile kabul edildi.

Alınan kadar ile belediye norm kadro içinde şeflik kadrosu açılırken, Tekin’e de belediyeden emekli olacak kişilerin tazminatların ödenmesi ve belediye yapılacak olan hizmetlerde kullanılmak üzere 2 Milyon TL’ye kadar özel bankalardan kredi kullanma yetkisi verildi.  

 

 
Yasin ÖREN tarafından yazılan bu haber, 152 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALAPLI Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

EĞİTİM İŞ VE SİYASET DÜNYASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU.
EĞİTİM İŞ VE SİYASET DÜNYASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU.
Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik’in Öğretmen kızı Ayşe Vildan Çevik'in, Hüseyin Mert Duman ile bu akşam gerçekleşen düğününde eğitim, iş ve siyaset dünyası buluştu.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock