• 0

07 Şubat 2019, 13:03 - Anasayfa // ALAPLI Haberi yazdır

Karaca elini taşın altına koydu

Karaca elini taşın altına koydu

Alaplı Mollabey Köyü esnaflarından muhtar adayı Savaş Karaca, “Köyümüzün sorunları için taşın altına sadece elimizi değil, bedenimizi de çekinmeden koyacağımızın sözünü vererek çıktığımız bu hizmet yolunda, ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağımızı, sorun yaratan değil, sorun çözen olacağımızı tüm halkımıza taahhüt etmekteyim” dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Alaplı Mollabey Köyü esnaflarından muhtar adayı Savaş Karaca, “Köyümüzün sorunları için taşın altına sadece elimizi değil, bedenimizi de çekinmeden koyacağımızın sözünü vererek çıktığımız bu hizmet yolunda, ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağımızı, sorun yaratan değil, sorun çözen olacağımızı tüm halkımıza taahhüt etmekteyim” dedi. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Mollabey Köyü Muhtarlığına adayı olan Mollabey Köyü esnaflarından muhtar adayı Savaş Karaca, adaylığı ile önemli mesajlar verdi. Karaca, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Mollabey Düğmeciler ve Karacallı Köyümün çok değerli sakinleri.Köyümüzün uzun bir zamandır devam eden ve çözümü ne yazık ki bugüne kadar sağlanamayan belli başlı sorunların çözümü için 31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlerde Mollabey Köyü Düğmeciler ve Karacallı mahallemizin Muhtar Adayı olduğumu açıklamıştım. Köyümüzün sorunları için taşın altına sadece elimizi değil, bedenimizi de çekinmeden koyacağımızın sözünü vererek çıktığımız bu hizmet yolunda, ayrıştırıcı değil, Birleştirici olacağımızı, Sorun yaratan değil, sorun çözen olacağımızı tüm halkımıza taahhüt etmekteyim. Kıymetli Mollabey Düğmeciler ve Karacallı köyümün sakinleri, ağabeylerim, ablalarım, kardeşlerim, köylülerim ve çok kıymetli sayfa arkadaşlarım. Son günlerde belli çevreler tarafından özellikle dile getirilen bazı dedikodulara prim vermemenizi istirham ediyorum. Bu dedikodular az önce de bahsettiğim gibi bazı çevreler tarafından bilinçli bir şekilde kamuoyuna lanse edilmekte olup tamamen dedikodu ve yalandan ibarettir. Biz, bir hizmet yolculuğuna çıktık. Amacımız sadece köyümüzün sorunlarını çözmek ve köyümüzü daha ileri seviyelere taşımak. Bazı çevreler bundan rahatsız olmuşlar ki şahsımla alakalı olarak ‘3 gün kala seçimlerden çekilecek’ yada ‘ Başka bir adayı destekleyecek’ şeklinde dedikodular üreterek bizleri yıldırabileceklerini sanmaktadırlar. Biz Mollabey Düğmeciler ve Karacallı Köyüne hizmet etmek için bu yola çıktık. Ve sadece elimizi değil, bedenimizi de taşın altına koymaya hazır olduğumuzu söyledik. Değerli Mollabey Düğmeciler ve Karacallı halkı, seçimler gelir geçer. Elbette biri kazanır biri kaybeder. Burada önemli asıl olan hizmettir.Biz Mollabey’e Düğmecilere ve Karacallı’ya en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz. Ve bu hizmet yolculuğunda sizlerle birlikte yürümek istiyoruz. Saygılarımla”
Yasin ÖREN tarafından yazılan bu haber, 297 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALAPLI Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

KUZEY VE DAVETLİLER DOYASIYA EĞLENDİ.
KUZEY VE DAVETLİLER DOYASIYA EĞLENDİ.
Alaplı'nın sevilen isimlerinden Dergaz Doğalgaz A.Ş.'nin Alaplı Sorumlusu Bekir Ali Durdu ile ilçe esnaflarından Meltem Yoldaş Durdu'nun tek çocukları Kuzey Barlas erkekliğe ilk adımını attı.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock