• 0

26 Aralık 2018, 19:25 - Anasayfa // ALAPLI Haberi yazdır

Kafama takılan sorular!

Kafama takılan sorular!

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin neden savaş kazanmış başkomutan edalarıyla dolaşıyor? Alaplı Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın ayakkabısının tekini nerede unuttu, AK Parti’nin Belediye başkanı adayı kim olacak? Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz neden yalnız?

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin neden savaş kazanmış başkomutan edalarıyla dolaşıyor? Alaplı Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın ayakkabısının tekini nerede unuttu, AK Parti’nin Belediye başkanı adayı kim olacak? Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz neden yalnız? Başka bahara kalan projeler neler? Malum 2018 yılı acısıyla tatlısıyla geride kalmak üzere… Koca bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. İşte 2018 yılında cevap arayıp da bulamadığım sorular: BİRİNCİ SORU: Alaplı’da sinema var mı, Kültür salonu, gençlik merkezi, hamam, ya Alaplı’nın grup yolu olan 30’a yakın köyün ortak yolu konumundaki Alaplı-Mollabey arsındaki alternatif yol ne durumda? Başlaması üzerinden 6 yıl geçti, tamamlanması adına daha kaç 6 yıl daha geçmesi bekliyor? Bu hizmetler başlayacaksa ne zaman temel aşamasında gelecek? Beklenmeyecekse ne zaman hızlanacak? Hızlanacaksa ne zaman bitecek? İKİNCİ SORU: Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ortalarda neden savaş kazanmış başkomutan edalarıyla dolaşıyor? ÜÇÜNCÜ SORU- AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz şu aday boşluğunda neden daha fazla sahaya inip, sağa sola salvolar vermiyor? “Ben buradayım” demiyor? DÖRDÜNCÜ SORU: AK- AL çıkıp ortaya neden biz işçi çıkartmıyoruz, buna gerek yok demiyor? AK-AL halen hangi hesabın peşinde bunu çıkıp kamuoyuna açıklamıyor? BEŞİNCİ SORU: Alaplı Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın, neden ayakkabısının tekini Alaplı’da unutmuş gibi telaşe içinde çırpınıyor, “Ben emekli olacağım arkadaşım demiyor? Neden Alaplı’da ayakkabımın tekini unutsam, almaya gitmem havalarında ALTINCI SORU: Bu yıl Muhtarlık seçimlerinin bu kadar değere binme sebebi Muhtarlık maaşı ile sigorta değilse nedir? YEDİNCİ SORU: Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, etrafı o kadar kalabalık görünse de, kendisiyle baş başa kaldığında, bu yalnız görüntüsü için ne diyor? Bu konuya bir çözüm yolu arıyor mu? SEKİZİNCİ SORU: AK Parti Zonguldak eski Milletvekili Faruk Çaturoğlu, elinde beyaz mendille, ağlamadan dolaşabiliyor mu? Ak PArti'nin Adayı Celil Uzun olacak cevabına alkışı ne kadar verebilir? DOKUZUNCU SORU- Alaplı Devlet Hastanesi kimin hastanesi projesi ne durumda, ihaleye çıkmıştı, ihaleyi alan firma “Ben bu ihaleyi nereden aldın” diyor mu? ONUCU SORU: Başka bahara kalan Gümeli Hasanballı göleti, alternatif yollar, 4 yıllık fakülte konusunda bir adım ileri bir girişim var mı? Yoksa, Milletvekili olsam ne nazar olmasam mı noktasında? SON OLARAK; Alaplı Belediyesinden memnuniyeti sağlayan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin bunu oya dönüştürebilecek mi?
Yasin ÖREN tarafından yazılan bu haber, 721 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALAPLI Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

GÜMELİ'DEKİ HEYELAN SEBEBİYLE YOL ÇÖKTÜ
GÜMELİ'DEKİ HEYELAN SEBEBİYLE YOL ÇÖKTÜ
GÜMELİ'DEKİ HEYELAN SEBEBİYLE YOL ÇÖKTÜ

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.082 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock