• 0

17 Eylül 2018, 16:09 - Anasayfa // ALAPLI Haberi yazdır

Doktorluk ona yakışıyor

Doktorluk ona yakışıyor

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 1 Nolu Aile sağlığı merkezi Aile Hekimi Dr. Sezgin Melek, gerek meslek aşkı, gerekse verdiği sosyal mesajlarla ilçede örnek teşkil ediyor. Hastaları ile sürekli iletişim halinde olan Melek, mesai kavramı gözetmeksizin acil durumlarda hastalarına neler yapmaları konusunda uyarılar ve önerilerde bulunuyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 1 Nolu Aile sağlığı merkezi Aile Hekimi Dr. Sezgin Melek, gerek meslek aşkı, gerekse verdiği sosyal mesajlarla ilçede örnek teşkil ediyor. Hastaları ile sürekli iletişim halinde olan Melek, mesai kavramı gözetmeksizin acil durumlarda hastalarına neler yapmaları konusunda uyarılar ve önerilerde bulunuyor. Alaplı’da renkli kişiliği mesleki disiplini ve özverisi ile tanınan 1 Nolu Aile sağlığı merkezi Aile Hekimi Dr. Serzgin Melek, hastalarına verdiği hizmetin yanı sıra sağlıklı yaşam, toplumsal olaylara duyarlı olarak vatandaşları bilgilendiriyor. Kötü alışkanlıkları önlemek için özellikle gençleri ve aileleri uyaran Melek, gençleri spora ve kitap okumaya sevk etmek için gayret gösteriyor.
Yasin ÖREN tarafından yazılan bu haber, 536 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALAPLI Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

32 yıla sığan 10 Kaymakam ve Alaplı'da unutulmazlar arasına giren Eskioğlu
32 yıla sığan 10 Kaymakam ve Alaplı'da unutulmazlar arasına giren Eskioğlu
YASİN ÖREN YAZDI... 32 yıla sığan 10 Kaymakam ve Alaplı'da unutulmazlar arasına giren Eskioğlu

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock