• 0

12 Ocak 2018, 14:48 - Anasayfa // ALAPLI Haberi yazdır

Eskioğlu, "Olmaz demek çok kolay"

Eskioğlu,

Eskioğlu, "vatandaş ne derse, ne isterse Devlet dinler kendi mevzuatı içinde ona en çok faydalı olabileceği alanı acar ve yardımcı olur. Bu her alanda böyledir." dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, "vatandaş ne derse, ne isterse Devlet dinler kendi mevzuatı içinde ona en çok faydalı olabileceği alanı acar ve yardımcı olur. Bu her alanda böyledir." dedi. Alaplı'da bir restaurant'ta,10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler günü dolayısıyla düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Olmaz demek çok kolaydır. Olmaz kelimesinin altında ne var, sebepleri nelerdir. Bunu izah etmeden vatandaşlarımızı boynu bükük odalarımızdan çıkmasına asla izin vermeyeceklerini söyledi. Artık Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi artık ceberrut bir devlet anlayışının olmadığını anlatan Eskioğlu, şöyle konuştu: Artık vatandaşımızın beklentileri eskiye göre çok yüksek seviyede, bu beklentileri karşılamada her zaman muvaffak olamaya biliriz, bir talebin karşılığını veremeye biliriz. Ama o vatandaşımıza onun sebebini gerekçelerini izah etmeden yanımızdan ayrılması halinde görevimizi eksik yapmışız demektir. Bizler derdini çözemediğimiz vatandaşımızın derdine ortak olduğumuzu hissettirmek zorundayız. Ancak öyle görevimiz yapmış oluruz. Olmaz demek çok kolaydır. Olmaz kelimesinin altında ne var, sebepleri nelerdir. Bunu izah etmeden vatandaşlarımızın boynu bükük odamızdan çıkmasına asla izin vermeyeceğiz. Onu bu işin olmazını sebeplerini iyice anlattıktan sonra yanımızdan ayrılmasını izin vereceğiz. Artık sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi artık ceberrut devlet anlayışı yok. Devlet her şeyin üstündedir. Devlet ne yaparsa, ne derse o dur. Öyle değil. Devlet ne derse doğrudur da değil. Vatandaş ne derse, ne isterse Devlet dinler kendi mevzuatı içinde ona en çok faydalı olabileceği alanı acar ve yardımcı olur. Bu her alanda böyledir. Bizler devlet memuru olarak vatandaşlarımızla diyalogları sağlıklı bir şekilde kuracağız. Ondan sonra seçilmiş organlarla sağlıklı bir diyalog ve uyum içerisinde olacağız." Toplantıya, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Daire Müdürleri, İl genel Meclis üyeleri ve gazeteciler katıldı.
Yasin ÖREN tarafından yazılan bu haber, 177 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALAPLI Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Bugün yayınlandı, 1500 işçi alınacak.
Bugün yayınlandı, 1500 işçi alınacak.
Bugün yayınlandı, 1500 işçi alınacak.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : ALBİL BİLGİSAYAR MERKEZ MAH. DERE SOK. NO:6 ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :372 3781036
Faks : 372 3785676
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock