• 0

26 Aralık 2017, 16:13 - Anasayfa // ALAPLI Haberi yazdır

Demirtaş’tan ‘’Yeni Yıl’’ Mesajı

Demirtaş’tan ‘’Yeni Yıl’’ Mesajı

Demirtaş’tan ‘’Yeni Yıl’’ Mesajı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanımız Gökhan Demirtaş’ın ‘’Yeni Yıl’’ Mesajı ; Yaşanabilir bir Gülüç adına verdiğimiz mücadelenin bir dönemini daha geride bırakıyoruz ve bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştıracağına inandığımız yeni bir yıla girmenin heyecan ve sevinci içerisindeyiz Yeni yılda yeni atılımlar, yeni projeler, yeni umutlar ve yeni adımlarla yola devam edeceğiz. Yepyeni bir yeni bir yıla girmenin coşkusuyla geride bıraktığımız 2017 yılı içerisinde Beldemiz yaşam seviyesini yükseltmek amacıyla, hizmetlerimizde katılımcı ve şeffaf bir anlayış sergiledik. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar yaptığımız mahalle ve esnaf gezileriyle sorunları birinci ağızdan dinleyerek ortak çözüm yolları konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Bu sayede Beldemize yakışır önemli hizmetler gerçekleştirdik. 2017 yılı içerisi göreve başladığımızda söz verdiğimiz projelerin sonuna geldiğimiz bir yıl oldu. Sahil bandı projesinin sonuna geldik, Mahalle ve yollara kırk bin metreküp parke taşı döşemesi tamamlandı, Yeni imar yolları açıldı, Her mahalleye çocuk parkı ve fitnes aletleri konuldu, Gülüç meydanı yeniden düzenlendi, İçme suyu isale hatları ve depolar yenilendi, Araç filomuz genişletildi, kanalizasyon hatları yenilendi, Düğün Salonu yapıldı, Belediye cenaze hizmetleri hizmete girdi, Taksi durağı açıldı, Sahil yoluna mescid açıldı, Yaz spor okulları açıldı, her mahallede çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yapıldı. Tüm saydığımız bu çalışmaların bir kısmı bitti, bir kısmını da yeni yıl ile birlikte bitirmenin mutluluğunu yaşayacağız. Hizmet etmekten gurur duyduğumuz Gülüç halkının yaşam standartlarını hak ettiği düzeye yaklaştırabilecek şekilde sürdürdüğümüz hizmet yarışında yaptıklarımızı asla yeterli görmüyoruz. Bunun için 2018 yılında daha çok çalışacağız, daha büyük başarılana imza atacağız. Her yeni yıl beraberinde yeni umutları, uygulanacak yeni kararları, gerçekleşmesi istenilen yeni dilekleri de getirir. Yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen koruduğumuz umutlar ve güçlenen hayallerimizle, 2018 yılının başta Beldemiz olmak üzere ülkemizde ve tüm dünyada barışın, huzurun ve sorunsuz yarınların müjdecisi olması dileklerimle en içten sevgi ve saygılarımı sunuyor, bu vesileyle başta Gülüç’lü hemşerilerim olmak üzere tüm insanlarımızın yeni yılını kutluyorum.
Yasin ÖREN tarafından yazılan bu haber, 199 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ALAPLI Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Bugün yayınlandı, 1500 işçi alınacak.
Bugün yayınlandı, 1500 işçi alınacak.
Bugün yayınlandı, 1500 işçi alınacak.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : ALBİL BİLGİSAYAR MERKEZ MAH. DERE SOK. NO:6 ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :372 3781036
Faks : 372 3785676
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock