• 0

22 Eylül 2016, 09:00 - Anasayfa // ZONGULDAK Haberi yazdır

ZONGULDAK TSO VE SOSYAL GÜVENLİK KURUMU (SGK) ZONGULDAK İL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLİYOR

ZONGULDAK TSO VE SOSYAL GÜVENLİK KURUMU (SGK) ZONGULDAK İL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLİYOR

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Zonguldak İl Müdürlüğü 6736 sayılı ‘Bazı Borçların Yeniden Yapılandırmasına İlişkin Kanun’ kapsamında getirilen haklardan olan "Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) Alacaklarının Yeniden Yapılandırılması" ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda düzenlenecek bilgilendirme toplantısı 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 15:00'de başlayacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, " 6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun ile bir çok borca yeniden yapılandırma fırsatı doğdu, salı günü üyelerimizi Vergi Dairesi uzmanları ile buluşturduk ve sorularını cevapladık. Üyelerimiz bu toplantıdan oldukça istifade etti.Bilindiği üzere SGK alacakları da bu kapsama giriyor. SGK Zonguldak İl Müdürü Sayın Çiğdem Acar ile yaptığımız görüşmede üyelerimize bu konuda bilgilendirme yapma fikri oluştu. Aldığımız karara göre Odamız konferans salonunda 23 Eylül Cuma günü saat 15:00'de SGK Alacaklarının Yapılandırması ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenleyeceğiz. Üyelerimizin bu toplantıdan da faydalı bilgiler edinerek istifade edeceklerini düşünüyorum. Tüm üyelerimizi, özellikle muhasebeci arkadaşlarımızı bu toplantıya bekliyoruz." dedi
RECEP TUFAN tarafından yazılan bu haber, 1494 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ZONGULDAK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Eyüp Yaman adına yakışır bir şekilde anıldı
Eyüp Yaman adına yakışır bir şekilde anıldı
Alaplı’nın 28 Şubat 1966 yılında Belediye olmasını sağlayan Kurucu Belediye Başkanı Eyüp Yaman ölümünün 43. Yıldönümünde saygıyla, özlemle ve Eyüp Yaman adına yakışır bir şekilde anıldı.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : ALBİL BİLGİSAYAR MERKEZ MAH. DERE SOK. NO:6 ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :372 3781036
Faks : 372 3785676
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock