• 0

05 Eylül 2016, 16:23 - Anasayfa // ZONGULDAK Haberi yazdır

İL GENEL MECLİSİ EYLÜL AYI 4'NCÜ BİRLEŞİMİ.

İL GENEL MECLİSİ EYLÜL AYI 4'NCÜ BİRLEŞİMİ.

Zonguldak İl Genel Meclisi Başkan Necdet Karavelinin Başkanlığında,Eylül Ayı 4. Birleşimini 2 maddenin görüşülmesi ile tamamladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Gündemin 3. maddesinde bulunan, Kdz Ereğli İlçesine bağlı Akköy Köyü, Ketenciler Köyü, Elmacı Köyü, Esenköy Köyü, Hazbeyler Köyü, Yeşilköy Köyü, Çaycuma İlçesine bağlı Yeşilyurt Köyü ile Alaplı İlçesine bağlı Mollabey Köyünde yapılacak mezarlık çalışmaları ile ilgili konu görüşülmek üzere, Köylere Yönelik Hizmetler, Plan ve Bütçe ile İmar ve Bayındırlık komisyonlarına havalesi oy birliği ile kabul edilmiştir. Gündemin 4. maddesinde bulunan, 4- Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Kalaycıoğlu Köyünde yer alan kadastroda 114 ada, 84 nolu parsel olarak kayıtlı taşınmaz üzerinde “tarım ve hayvancılık amaçlı tesis alanı yapmak amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili Köylere Yönelik Hizmetleri, Çevre ve Sağlık, Sanayi ve Ticaret, İmar ve Bayındırlık ile Tarım Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 14 – 10 – 8 – 19 – 7 sayılı raporları oy birliği ile kabul edlidi.
RECEP TUFAN tarafından yazılan bu haber, 2779 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ZONGULDAK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Kaymakam Yılmaz, beklenen açıklamayı yaptı.
Kaymakam Yılmaz, beklenen açıklamayı yaptı.
Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Alaplı İlçesinde eğitim için alınan kararlarda amaçlarının sadece öğrencilerin eğitim kalitesini artırmak olduğunu belirtti.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock