• 0

29 Temmuz 2016, 10:19 - Anasayfa // Haberi yazdır

MACERA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR!!! ÇAKALLARLA DANS 4 FİLM ÇEKİMLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

MACERA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR!!!  ÇAKALLARLA DANS 4  FİLM ÇEKİMLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

“Çakallarla Dans”ın fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun yanı sıra Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ve Tim Seyfi ile Çakallarla Dans 4 çekimleri için geri sayım başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği sinema filminde macera kaldığı yerden devam ediyor… 1 Ağustos’ta çekimleri başlayacak olan “Çakallarla Dans 4” ün Kadıköy, Polenezköy ve Çatalca da gerçekleşecek çekimleri yaklaşık 4 hafta sürecek. 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmesi planlanan Çakallarla Dans 4 sinema filminin senaristi ve yönetmeni Murat Şeker, “Ana kadromuzla kaldığı yerden devam edecek olan “Çakallarla Dans 4’e katılan yeni oyuncularımızla, sinema severleri yepyeni bir macera bekliyor. Senarist arkadaşım Ali Tanrıverdi ile birlikte senaryo üzerine aylarca çalıştık. Devam filmi olmasının zorluklarını yenmek için sanki yeni bir film yazıyormuşçasına oluşturduk senaryoyu. Eğlenceye devam, yani Çakallarla Dans’a devam” dedi. Çakallar Dans 4 filmi konusu: Muhasebeci Servet (İlker Ayrık), Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu)… Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ’’Harita’’ ile çıkagelir. Almanya ’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar. Gerçekten gömü var mıdır? Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır? Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür? Ve olaylar gelişir… KARAKTERLER VE OYUNCULAR: ŞEVKET ÇORUH KAYINÇO GÖKHAN İLKER AYRIK MUHASEBECİ SERVET TİMUR ACAR KÖFTE NECMİ MURAT AKKOYUNLU DEL PİERO HİKMET DİDEM BALÇIN FATMA HAKAN BİLGİN HÜSEYİN ABİ HANDE KATİPOĞLU TAVŞAN ZEYNEP TİM SEYFİ BURÇ ASLAN CEYHUN YILMAZ ADEM ABİ DERYA ŞENSOY MİHRİBAN FİLMİN KÜNYESİ : YAPIMCI : SUGARWORKZ & TAFF YÖNETMEN : MURAT ŞEKER SENARYO : ALİ TANRIVERDİ & MURAT ŞEKER GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ : BÜLENT ÖZER GENEL KOORDİNATÖR : HÜLYA ŞEKER YÜRÜTÜCÜ YAPIMCI : BARIŞ AYAZTAŞ EDİTÖR : LEVENT ÇELEBİ MÜZİK : SERHAT ERSÖZ KOSTÜM SORUMLUSU : EFTAL SAYIN SANAT YÖNETMENİ : CANSU TÜRKELİ SES TEKNİSYENİ : ONUR YAVUZ IŞIK ŞEFİ : FERAMUZ TUNA Dağıtım: UIP Vizyon: 2 ARALIK 2016 Çekim Süresi: 4 Hafta Çekim Mekanları: Polenezköy-Kadıköy-Çatalca www.sugarworkz.com İnstagram: cakallarladanss Facebook: Çakallarla Dans Twitter : Cakallarla_Dans İletişim: Sibel Demiratar 0 533 687 62 52 Özlem Özakova 0 532 284 32 32
RECEP TUFAN tarafından yazılan bu haber, 1979 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

ESNAF ODASI, ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ
ESNAF ODASI, ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ
Alaplı Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın öncülüğün de, İŞ-KUR, Alaplı Mal Müdürlüğü işbirliği ile esnafa yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : Yasin ÖREN 8. GÜN YEREL GAZETE ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :0532 5237411
Faks : 0532 5237411
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock